Een dag zonder inbraken : 11 december nationale actiedag tegen inbraken
Vandaag, 11 december 2014, wordt uitgeroepen tot een nationale actiedag tegen inbraken. De campagne heet “1 dag niet”, één dag zonder woninginbraken.
Preventie kan al veel onheil vermijden. En bij de politie kan je terecht voor handige tips om de inbrekers te snel af te zijn. Tom Broeckaert van de federale politie licht de campagne toe. Bekijk en beluister het filmpje op de site van de VRT. Ook een bezoek aan de campagnewebsite www.1dagniet.be is zeker de moeite waard.
U kunt er alleen maar wel bij varen. Vergeet immers niet dat er in 2013 in totaal 75.123 feiten werden vastgesteld. Dat is gemiddeld ongeveer 200 inbraken per dag. In Nederland werd eerder al, en met succes, een actiedag tegen inbraken gevoerd. Dat inspireerde onder meer de provincie Limburg en resulteerde uiteindelijk in deze campagnedag. En misschien kan het u ook doen beseffen dat een goede verzekering tegen diefstal zeker geen overbodige luxe is. Kom gerust eens langs voor meer informatie.
Bron : VRT